Apartmány v Bibione

Potrebujete ubytovanie v Bibione vo viacerých izbách a s možnosťou zaistiť si vlastné stravovanie? Tak to Vás určite zaujme naša ponuka apartmánov v Bibione. Pri tomto type ubytovania môžete očakávať samostatný apartmán, často zložený z viacerých izie
Zoradiť podľa:


457 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 23  » »»

1. Locazione turistica Simma.6 StarStar

Foto: Locazione turistica Simma.6
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
61 %

Ubytovacie zariadenie Simma 2 sa nachádza v meste Bibione, 600 metrov od wellness centra Bibione a 600 metrov od údolia Val Grande. K dispozícii máte aj balkón. Ubytovacia jednotka má kuchynku. Relaxovať môžete pri sledovaní TV.


2. Locazione turistica Villaggio Nautilus StarStar

Foto: Locazione turistica Villaggio Nautilus
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Ubytovacie zariadenie Villaggio Nautilus ponúka hosťom ubytovanie v Bibione, 800 metrov od kúpeľov Bibione a 600 metrov od údolia Val Grande. Klimatizovaná ubytovacia jednotka leží 3,9 km od prístavu Baseleghe Marina.


3. Apartment in Bibione 24430 

Foto: Apartment in Bibione 24430
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Located 1.3 km from Bibione Spa, Two-Bedroom Apartment in Bibione XX offers accommodation in Bibione. The unit is 1 km from Val Grande Valley. A refrigerator and a stovetop can be found in the kitchen. Towels and bed linen are provided in this apartment.


4. Ca'Costanza 

Foto: Ca'Costanza
Izieb: 19
Hodnotenie hostí
69 %

Ubytovacie zariadenie Ca'Costanza so záhradou sa nachádza v letovisku Bibione, 1,5 km od kúpeľov Bibione. Údolie Val Grande je vzdialené 1,9 km. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.


5. Tiepolo 

Foto: Tiepolo
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
75 %

Ubytovacie zariadenie Tiepolo ponúka klimatizované ubytovanie v meste Bibione, 1,4 km od kúpeľov Bibione a 1,9 km od údolia Val Grande. Na mieste môžete zdarma parkovať na súkromnom parkovisku. Ubytovacie jednotky ponúkajú káblovú TV.


6. Castore 

Foto: Castore
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
66 %

Offering a garden, Castore is set in Bibione. Bibione Spa is 1.5 km away. Free private parking is available on site. The pet-friendly accommodation is air conditioned and has a TV. All units include a kitchenette fitted with a microwave and fridge.


7. Biloba 

Foto: Biloba
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
55 %

Biloba se nachází v Bibione, 2,4 km od areálu lázní. Nabízí klimatizaci a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Vybavení zahrnuje TV. Ke standardu patří kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a vlastní koupelna se sprchou.


8. Glicini 

Foto: Glicini
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
67 %

Featuring air conditioning, Glicini is situated in Bibione, 700 metres from Bibione Spa. Val Grande Valley is 1.2 km away. Free private parking is available on site. All units have a flat-screen TV.


9. Azalee 

Foto: Azalee
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
66 %

Azalee nabízí ubytování s balkonem v Bibione, 1,7 km od lázní Bibione a 1,4 km od údolí Val Grande. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je klimatizovaný a má kuchyňský kout. Nechybí ani TV.


10. Elia 

Foto: Elia
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
76 %

Featuring air conditioning, Elia is set in Bibione, 1.3 km from Bibione Spa. Val Grande Valley is 1.6 km away. Free private parking is available on site. All units feature a TV. Some units include a dining area and/or balcony.


11. Marinella 

Foto: Marinella
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
73 %

Located 1.5 km from Bibione Spa and 1.7 km from Val Grande Valley, Marinella offers pet-friendly accommodation in Bibione. Offering free private parking, the apartment is 5 km from Baseleghe Marina. The kitchenette comes with a microwave.


12. Centauro 

Foto: Centauro
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
83 %

Featuring air conditioning, Centauro offers pet-friendly accommodation in Bibione. Bibione Spa is 1.5 km from the property. Free private parking is available on site. All units include a flat-screen TV. Some units feature a dining area and/or balcony.


13. Annie 

Foto: Annie
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
58 %

Offering accommodation with air conditioning, Annie is situated in Bibione, 1.3 km from Bibione Spa. Val Grande Valley is 1.9 km away. Free private parking is available on site.


14. Residence Pinewood 

Foto: Residence Pinewood
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
40 %

Ubytovacie zariadenie Residence Pinewood sa nachádza v meste Bibione v Benátskom kraji, 2,5 km od termálnych kúpeľov Bibione Spa. Ponúka sezónny vonkajší bazén a slnečnú terasu.


15. Villa Casa Augusta 

Foto: Villa Casa Augusta
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
67 %

Set in Bibione, Villa Casa Augusta is 2.1 km from Bibione Spa. Val Grande Valley is 1.7 km away. Free private parking is available on site. The accommodation comes with a TV. There is a seating and/or dining area in some units.


16. Orchidea 

Foto: Orchidea
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
84 %

Ubytovanie sa nachádza v Bibione, 2,5 km od kúpeľov Bibione. V cene ubytovania je zahrnutý bezplatný prístup na pláž a 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 plážová stolička.


17. Villa Poli 

Foto: Villa Poli
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
86 %

Ubytovacie zariadenie VILLA POLI sa nachádza v Bibione a ponúka záhradu a gril. Je situované 1,8 km od wellness centra Bibione. Cena ubytovania zahŕňa bezplatné využívanie pláže vrátane 1 slnečníka, 1 ležadla a 1 plážovej stoličky.


18. Halley 

Foto: Halley
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
80 %

Apartmán Halley sa nachádza v Bibione v štvrti Pineda, 2 km od kúpeľov Bibione Thermae. Ponúka ubytovanie s bezplatným vstupom na pláž, ktorý zahŕňa 1 slnečník a 2 ležadlá.


19. Patrick 

Foto: Patrick
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
81 %

Tento apartmán sa nachádza v letovisku Bibione, 650 metrov od wellness centra Bibione Spa. K dispozícii máte záhradu s grilom a terasu.


20. Le Caravelle 

Foto: Le Caravelle
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
75 %

Apartmán Le Caravelle sa nachádza 4 km od kúpeľov Bibione. Je klimatizovaný a má terasu. V cene ubytovania je zahrnutý bezplatný prístup na pláž, 1 slnečník, 1 ležadlo a 1 plážová stolička.


457 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 23  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: