Ubytovanie v Bibione

Kompletná ponuka celého ubytovania v Bibione. Nájdite si jeden z hotel, apartmánov, penzióny, rezortov a nocľahov s raňajkami priamo v meste, alebo aj v okolí Bibione, kde nájdeme mestá Bevazzana, Lignano Sabbiadoro, Brussa, Cesarolo a Pertegada.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


63 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 4  » »»

1. Ville Verdi 

Foto: Ville Verdi
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
70 %

Located in Bibione Pineda, Ville Verdi offers a garden and barbecue. Lido di Jesolo is 31 km from the property. Free private parking is available on site. All units have a seating area. There is also a dining area and a kitchen fitted with a microwave.


2. Fiori 

Foto: Fiori
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
65 %

Offering accommodation with air conditioning, Fiori is located in Bibione, 1.8 km from Bibione Spa. Val Grande Valley is 2.1 km away. Free private parking is available on site. The accommodation comes with a TV.


3. Luca 

Foto: Luca
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
68 %

Vila Luca sa nachádza v Bibione, 1,3 km od kúpeľov v Bibione a 1,4 km od údolia Val Grande. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Vila ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi.


4. Villaggio Dei Fiori 

Foto: Villaggio Dei Fiori
Izieb: 26
Hodnotenie hostí
79 %

Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v meste Bibione, 1,8 km od kúpeľov Bibione a ponúka sezónny vonkajší bazén. Údolie Val Grande je vzdialené 1,4 km. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.


5. Villaggio Marina 

Foto: Villaggio Marina
Izieb: 10
Hodnotenie hostí
58 %

Offering a garden, Villaggio Marina is situated in Bibione. Bibione Spa is 2.3 km away. Free private parking is available on site. The accommodation features a dining area and seating area with a TV.


6. Villaggio Paradiso 

Foto: Villaggio Paradiso
Izieb: 20
Hodnotenie hostí
71 %

Ubytovacie zariadenie Villaggio Paradiso sa nachádza v meste Bibione v regióne Veneto, 1,5 km od kúpeľov Bibione. Ponúka sezónny vonkajší bazén a súkromnú pláž. Údolie Val Grande je vzdialené 1,8 km.


7. Villaggio Selene 

Foto: Villaggio Selene
Izieb: 22
Hodnotenie hostí
73 %

Offering a seasonal outdoor pool, Villaggio Selene is situated in Bibione. Bibione Spa is 1.9 km from the property. Free private parking is available on site. The accommodation is equipped with a dining area and seating area with a TV.


8. Sonia 

Foto: Sonia
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
69 %

Sonia je samostatne stojaca vila s terasou, ktorá sa nachádza v letovisku Bibione, 2 km od miestnych kúpeľov. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Kuchynka je vybavená mikrovlnnou rúrou.


9. Corso 

Foto: Corso
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
79 %

Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v Bibione, 1,9 km od kúpeľov Bibione. Údolie Val Grande je vzdialené 2,3 km. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovacia jednotka má kuchynku a terasu. K vybaveniu patrí TV.


10. Ivana 

Foto: Ivana
Izieb: 3
Hodnotenie hostí
83 %

Situated in Bibione in the Veneto Region, this holiday home is 1.6 km from Bibione Spa. It provides free private parking. Val Grande Valley is 2.1 km from Ivana, while Baseleghe Marina is 5 km away. Trieste Airport is 38 km from the property.


11. Principe 

Foto: Principe
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
44 %

Principe is a semi-detached villa located in Bibione in the Veneto Region and is 2.3 km from Bibione Spa. It provides free private parking. The kitchenette is equipped with a dishwasher. A TV is offered. Val Grande Valley is 2.


12. Capri 

Foto: Capri
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
61 %

Vila Capri sa nachádza v letovisku Bibione, 1,3 km od kúpeľov Bibione. Je vzdialená 1,5 km od údolia Val Grande a má bezplatné súkromné parkovisko. Najbližšie letisko je v Terste, 38 km od vily Capri.


13. Giorgia 

Foto: Giorgia
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
81 %

Set 1.1 km from Bibione Spa in Bibione, this air-conditioned villa features a terrace. The villa is 1.4 km from Val Grande Valley. Free private parking is available on site. The kitchen features a dishwasher.


14. Villaggio Olimpia 

Foto: Villaggio Olimpia
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
62 %

Featuring free WiFi and a terrace, Villaggio Olimpia is a holiday home situated in Bibione, 800 metres from Bibione Spa. The property is 400 metres from Val Grande Valley and free private parking is featured.


15. Residence Pineda 

Foto: Residence Pineda
Izieb: 12
Hodnotenie hostí
72 %

Rezidencia Pineda sa nachádza v letovisku Bibione Pineda, 32 km od letoviska Lido di Jesolo a 47 km od slovinského mesta Portorož. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovacie jednotky sú vybavené TV.


17. Villaggio Club dei Pini 

Foto: Villaggio Club dei Pini
Izieb: 11
Hodnotenie hostí
82 %


18. Quadrangolo 

Foto: Quadrangolo
Izieb: 9
Hodnotenie hostí
77 %


19. Claudio 

Foto: Claudio
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %


63 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 4  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: